Kostarika iznenadila Rusiju u Krasnodaru

Apsolutni tragičar je bio kapiten Rusije Vasilij Berezuckij, koji je dao autogol u nadoknadi prvog poluvremena, a potom i skrivio penal u 91. minutu
Vasilij Berezuckij, Foto: Reuters
Ažurirano: 09.10.2016. 17:06h

Već u drugom meču na klupi, Stanislav Čerčesov je vidio kakav ga pakao čeka kako bi pripremio Rusiju da bude konkurentna na Mundijalu koji organizuje 2018. godine.

Nakon pobjede nad Ganom prošlog mjeseca (1:0), „zbornaja” je potonula protiv Kostarike usred Krasnodara (4:3).

Selekcija iz KONKAKAF zone je vodila 2:0 i 3:1, da bi do trijumfa došla u 92. minutu, kada je Džoel Kempbel iznudio i iskoristio penal.

Apsolutni tragičar je bio kapiten Rusije Vasilij Berezuckij, koji je dao autogol u nadoknadi prvog poluvremena, a potom i skrivio penal.

Golove za Rusiju su dali Aleksandr Samjedov u 31. i Artjom Dzjuba u 48. i 61. minutu, dok su za goste pogodili i Randal Asofeifa u 22. i Brajan Ruis u 29.

Россия - Коста-Рика (Обзор матча) "MyFootball.ws" от MyFootball.ws - Футбол онлайн на Rutube.