Meč Trabzon - Fenerbahče prekinut zbog navijačkih nereda

Kako Dnevnik Milijet navodi, susret je prekinut sredinom prvog poluvremena pri vođstvu gostiju sa 1:0.
Demirel, Foto: Milliyet.com.tr
Ažurirano: 10.03.2014. 23:21h

Utakmica 24. kola prvenstva Turske između Trabzona i Fenerbahčea prekinuta je večeras u Trabzonu zbog navijačkih nereda, prenose istanbulski mediji.

Strijelac Emenike je, naime, pogođen predmetom u glavu, prije nego što je bačena baklja na golmana Fenerbahčea, Demirela.

Sudija je bio prinuđen da prekine utakmicu, nakon čega su gnevni navijači Trabzona uletjeli na teren i stvorili "apsolutni haos", prenosi list.

Fenerbahče vodi na tabeli sa tri boda prednosti nad glavnim rivalom Galatasarajem, dok je Trabzon sedmoplasirani i bori se za mjesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope.