Palermu remi na San Siru

Alegri ne može biti zadovoljan rezultatom, tim prije jer je Palermo prije tačno mjesec bio bolji na Siciliji u duelu Serije A (1:0)
Ažurirano: 20.04.2011. 22:56h

Lider Serije A Milan izgleda da ne zna kako protiv Palerma. Pokazao je to okršaj na “San Siru” u kojem su gosti izvojevali odličan rezultat (2:2), pred revanš na svom terenu 10. maja.

Iako je fantastično otvorio meč ranim golom Ibrahimovića u 4. minutu, Palermo je znao šta želi. Pokazao je to deset minuta kasnije, zahvaljujući najboljem igraču, Havijeru Pastoreu.

Isti igrač je bio i asistent kod gola Abela Ernandeza u 53. minutu. Ipak, Masimo Alegri je pogodio sa izmjenom Holanđana, pošto je Sedorf ustupio mjesto Urbiju Emanuelsonu, a¸ovaj se zahvalio golom u 76. minutu.

Ipak, Alegri ne može biti zadovoljan rezultatom, tim prije jer je Palermo prije tačno mjesec bio bolji na Siciliji u duelu Serije A, koji je ekipa Delija Rosija dobila sa 1:0.

U prvom duelu drugog polufinalna, dan ranije je Inter slavio na gostovanju Romi sa 1:0.