Problemi za Grofa - od 2:0, do 2:2, četvrti meč bez pobjede

Prije ovog remija, Arsenal je doživio tri vezana poraza, pa se nalazi u opasnoj zoni sa svega četiri boda
Luka Đorđević, Foto: Arsenaltula.ru
Ažurirano: 14.08.2017. 18:38h

Fudbalerima Arsenala iz Tule nije bilo dovoljno vođstvo od 2:0 da ostvare pobjedu nad Uralom na svom terenu, u šestoj rundi šampionata Rusije.

Tim koji vodi Miodrag Grof Božović na kraju je igrao 2:2 i produžio seriju bez trijumfa na četiri kola.

Prije ovog remija, doživio je tri vezana poraza, pa se nalazi u opasnoj zoni sa svega četiri boda.

Arsenal je imao komforno vođstvo nakon samo 10 minuta, golovima Sunze i Maksimova.

Gosti su, međutim, do poluvremena smanjili, preko Bikfalvija, a zatim i izjednačili pogotkom Evseeva.

Luka Đorđević igrao je svih 90 minuta za Arsenal.

Arsenal je na svom terenu od tri meča dobio samo jedan, protiv SKA Habarovska u drugom golu (1:0).

Prije remija sa Uralom, poražen je od ekipe Tosno (2:1)...