Dijego Lopes, koji je ponovo dobio prednost u odnosu na Ikera Kasiljasa, imao je nekoliko izvanrednih intervencija
2 komentar(a)
Karim Benzema, Foto: Reuters
Ažurirano: 26.08.2013. 21:38h

Baš kao i Barselona dan ranije u Malagi, Real Madrid je stigao do minimalne pobjede na gostovanju Granadi (1:0).

Kada je Karim Benzema u 10. minutu, nakon akcije Anhela di Marije i Kristijana Ronalda, pogodio za 1:0. činilo se da se sprema prva goleada u eri Karla Anćelotija.

Od toga nije bilo ništa, jer je Roberto na golu Granade činio čuda, a i na drugoj strani je Dijego Lopes, koji je ponovo dobio prednost u odnosu na Ikera Kasiljasa, imao nekoliko izvanrednih intervencija.

Granada je, ipak, mogla do izjednačenja, ali u 84. minutu nije dosuđen penal nakon starta Kazemira nad Dijegom Buonanoteom. Čak je i "Marka", koja je privržena Realu, priznala da je jedanaesterac morao da se svira...