Remi Hofenhajma i Hamburgera, Ajntraht osvojio Bremen

Bod klubu iz Hamburga je obezbijedio Nikolaj Miler u 61. minutu
Hofenhajm Hamburger Filip Kostić, Foto: Twitter
Ažurirano: 20.11.2016. 19:02h

Fudbaleri Hofenhajma odigrali su večeras na svom terenu neriješeno sa Hamburgom 2:2, u utakmici 11. kola Bundeslige.

Hamburg je poveo u 28. minutu golom srpskog reprezentativca Filipa Kostića, koji se driblingom oslobodio protivničkog igrača i golmanu poslao loptu kroz noge. To je bio njegov prvi gol za Hamburg.

Hofenhajm je izjednačio preko Sandra Vagnera u prvom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a vođstvo domaćima je donio Stiven Zuber u 49. minutu.

Bod klubu iz Hamburga je obezbijedio Nikolaj Miler u 61. minutu.

Hofenhajm, koji je uz Lajpcig jedina neporažena ekipa u ligi, zauzima peto mjesto na tabeli sa 21 bodom. Hamburg jedini nema pobjedu u Bundesligi i posljednji je na tabeli sa tri boda.

Verder je vodio protiv Ajntrahta golom Florijana Griliča u 38. minutu, ali je dozvolio gostima da preokrenu.

Tim iz Frankfurta je izjednačio preko Aleksandra Majera u 51. minutu, a zaslužena tri boda im je majstorijom u 90. donio Ajmen Barkok.