Remi Katanije i Rome

U preostalih 25 minuta, plus pet sudijske nadoknade, međutim, nije falilo uzbuđenja...
Pjanić, Foto: Beta AP
Ažurirano: 08.02.2012. 21:26h

Kako je duel Katanije i Rome zbog jake kiše prekinut 14. januara u 65. minutu, tako je i završen u večerašnjem nastavku – remijem 1:1, u utakmici 18. kola Serije A.

Iako je Roma prva krenula u ofanzivu, ali je Katanija, sa visokim presingom, mogla prva do gola. Almiron je, međutim, zamalo bio neprecizan, dok je šut Liame sa ivice šesnaesterca odbranio Stekelenburg. Sa druge strane, Borini, koji je sa dva gola srušio Inter, imao je najbolju priliku, ali je njegov šut odbranio odlični Kosicki.

Podsjećanja radi, Katanije je u januaru povela golom Legrotaljea u 25. minutu, a konačnih 1:1 postavio je De Rosi u 29. minutu.

Sa bodom iz Katanije, Roma je stigla do brojke od 35 bodova, dok je Katanija osvojila 24. bod.