Remi u ratu za Madrid, Barselona savladala Almeriju

Atletiko je bio bolji, oštećen je bar za jedan penal, ali je Real smogao snage da izjednači, golom Kristijana Ronalda u 82. minutu
7 komentar(a)
Ažurirano: 02.03.2014. 22:27h

Još jedan fudbalski rat viđen je u Madridu, a ishod najviše odgovara Barseloni - Atletiko i Real su remizirali (2:2).

"Kraljevski klub" je poveo već u 3. minutu golom Karima Benzeme, ali su preokrenuli Koke u 28. i Raul Garsija, koji je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena sa više od 30 metara matirao loše postavljenog Dijega Lopesa.

Pogodio za 1:1: Koke

Atletiko je bio bolji i u nastavku, oštećen je bar za jedan penal, ali je Real smogao snage da izjednači - nakon greške Marija Suaresa, Dani Karvahal je dodao loptu do Kristijana Ronalda, koji je u 82. minutu postavio konačni rezultat.

Barsa je iskoristila remi u prijestonici i pobjedom nad Almerijom (4:1) prišla najvećem rivalu na samo bod, a pobjegla Atletiku dva.

Golove za tim Herarda Martina postigli su Aleksis Sančes, Leo Mesi, Karles Pujol i Ćavi Ernandes.

Atletiko Madrid - Real Madrid 2:2

Koke 28, Garsija 45+1 - Benzema 3, Ronaldo 82.

Barselona - Almerija 4:1

Sančes 9, Mesi 41, Pujol 83, Ćavi 89 - Truhiljo 27.

Viljareal - Betis 1:1