Roma pobijedila Atalantu i došla na minus pet od Juvea

Roma, Foto: Reuters
Ažurirano: 12.04.2014. 22:29h

Roma postiže golove i bez Matije Destra - "vučica" jer bez problema pobijedila Atalantu na "Olimpiku" sa 3:1 i opet prebacila pritisak na Juventus.

Rimski klub, naime, opet ima pet bodova minusa u odnosu na lidera koji sjutra veče gostuje Udinezeu i traži trijumf kojim bi izbjegao tenziju u borbi za Skudeto.

Roma je od starta meča protiv gostiju iz Bergama tražila gol, i postigla ga je već u 13. minutu preko Rodriga Tadeija.

Adem Ljajić je u finišu prvog poluvremena povisio na 2:0, a sve dileme oko pobjednika je otklonio Žervinjo u 63. minutu...

Roma - Atalanta 3:1 (Tadei 13, Ljajić 44, Žervinjo 63 - Miljaćo 78)

Sasuolo - Kaljari 1:1 (Zaza 36 - Ibraimi (penal) 47)