Revanš utakmica izmedju Srbije i Norveške igraće se u utorak od 19.00 u Dramenu
2 komentar(a)
Mlada reprezentacija Srbije, Foto: Novosti.rs
Ažurirano: 11.11.2016. 19:31h

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobijedila je Norvešku 2:0, u prvoj utakmici baraža za Evropsko prvenstvo 2017. godine.

Srbija je povela u šestom minutu golom Uroša Đurđevića, a konačan rezultat postavio je Kristofer Haralseid autogolom u 69. minutu.

Srbija je pred oko 8.000 gledalaca na stadionu Partizana do prednosti stigla iz jedine prave prilike u prvom poluvremenu. Sergej Milinković-Savić je u šestom minutu kroz odbranu Norveške proigrao Đurđevića koji je u situaciji "jedan na jedan" udarcem u dalji ugao lako savladao Sondrea Rosbaha.

U 69. minutu Andrija Živković je poslije solo prodora po desnom boku centrirao u peterac, a tamo je loše reagovao Kristofer Haraldseid koji je glavom poslao loptu u svoju mrežu.

Revanš utakmica izmedju Srbije i Norveške igraće se u utorak od 19.00 u Dramenu.