Viljareal siguran, Sevilji ne prija "Mestalja"

Viljareal, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 10.04.2016. 20:44h

Viljareal je bez problema pobijedio Hetafe na "Madrigalu" i spokojan je na četvrtom mjestu, jer i dalje ima osam bodova više od Selte.

"Žuta podmornica" je slavila sa 2:0 golovima Denisa Suaresa i Sedrika Bakambua i upisala čak 17. pobjedu u sezoni u Primeri.

Ono najvažnije za tim iz predgrađa Valensije, međutim, slijedi u četvrtak u Ligi Evrope - revanš četvrtfinala u Pragu protiv Sparte nakon trijumfa od 2:1 kod kuće.

Valensija je upisala prvu pobjedu od kada je preuzeo trener Pako Ajestaran - "slijepi miševi" su savladali Sevilju (2:1) koja i dalje ne zna za trijumf u gostima u prvenstvu ove sezone.

Dani Pareho je u prvom poluvremenu donio prednost domaćinu, Kevin Gameiro je u 86. poravnao, ali je Alvaro Negredo pogodio u 91. minutu i presudio bivšem klubu...

Atletik Bilbao je pogotkom Injakija Vilijamsa bio bolji od Rajo Valjekana na "San Mamesu", dok je Selta slavila u Hihonu - jedini gol na "Molinonu" postigao je Nolito.

Atletik B. - Rajo 1:0