Zabjelu dva meča kod kuće pred praznim tribinama i tri bez navijača u gostima

1 komentar(a)
Zabjelo, Foto: Prosportvideo.tv
Ažurirano: 18.09.2014. 19:57h

Zbog incidenta na utakmici 5. kola Druge lige, Fudbalski klub Zabjelo će naredne dvije utakmice kod kuće igrati bez prisustva publike, odlučila je danas Disciplinska komisija Fudbalskog saveza Crne Gore.

Zabjelčani, takođe, neće moći da računaju na podršku svojih navijača na naredna tri meča u gostima, a slabe organizacije i nereda koje su izazvali organizovani navijači ovog kluba na meču sa Arsenalom, moraće u kasu FSCG da uplate i novčanu kaznu od 500 eura.

Utakmica Zabjelo - Arsenal, koja je odigrana 10. septembra, prekinuta je u 75. minutu nakon gola za 1:0 napadača gostiju Krgovića, koji je sa skinutim dresom slavio ispred navijača "republikanaca".

Fanovi Zabjela utrčali su u teren i nasrnuli na Krgovića i fudbalere tivatskog tima, pa je nakon opšteg meteža koji je trajao nekoliko minuta sudija Vladan Kojović, uz konsultaciju sa policijom, odsvirao kraj utakmice.