"Zastrašujuće loš kvalitet fudbala": Remi na Old trafordu uz kritike fudbalske javnosti

5408 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 30.09.2019. 22:55h

Nekada je bio najveći derbi, danas duel timova koji su daleko od vrha, što se i vidjelo na terenu - Mančester junajted i Arsenal igrali su 1:1 na Old trafordu, u meču skromnog sadržaja.

"Kvalitet fudbala je zastrašujuće loš", rekao je u poluvremenu Roj Kin, koji u ulozi stručnog konsultanta analizirao utakmicu na "Skaju".

Mračnu sliku razbio je Skot Mektomini lijepim golom za vođstvo Junajteda u 45. minutu.

Igrači su živnuli u nastavku, bilo je borbe i brzine, nekoliko šansi, a pogodio je Pjer Emerik Obamejang, kome je VAR morao da potvrdi pogodak, nakon što je pomoćnik signalizirao ofsajd, iako je Megvajer držao napadača Arsenala bar dva metra u regularnoj poziciji.

Nakon sedam kola, Arsenal je na četvrtoj poziciji sa 12 bodova, Junajted na desetoj sa devet.