Zvezda izgubila od Černomoreca, navijači se sukobili sa redarima

Gol za Zvezdu postigao je Vukan Savićević u 59. minutu meča. Strijelci za Černomorec bili su Sito Rijera u 32, Frank Đa Đeđe u 38. i Oleksij Antonov u 78. iz penala.
1 komentar(a)
Zvezda, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 01.08.2013. 18:56h

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su danas u Odesi od Černomoreca sa 3:1 u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Navijači fudbalskog kluba Crvena zvezda sukobili su se večeras u Odesi sa obezbjeđenjem na stadionu Černomoreca, a onda i sa domaćim navijačima.

Zvezdine pristalice bile su smještene između istočne i sjeverne tribine, a kada je dosuđen penal za domaće, oni su počeli da se tuku sa obezbjeđenjem.

Nakon toga su se navijači iz Beograda spustili ka drugoj tribini i tukli se sa domaćima. Policija je brzo došla i vratila Zvezdine huligane na svoj dio, ali onda su se oni i domaći gađali stolicama.

Cijeli incident je trajao oko pet minuta.