Poraz Mornara od Peći

Sve riješeno u finišu treće četvrtine, kada je domaćin serijom 20:0 stigao do maksimalnih plus 25 (66:41)
Đorđije Pavićević, Foto: Zoran Đurić
Ažurirano: 03.02.2015. 20:42h

Mornar nije uspio da iznenadi Peć. Barani su parirali domaćinu u prvom poluvremenu, a sve je riješeno u periodu od 23. do 28. minuta.

Tada je tim sa Kosova, kod rezultata 46:41, napravio seriju 20:0 za maksimalnih plus 25 (66:41).

U posljednjih 10 minuta izabranici Đorđija Pavićevića su pokušali nemoguće, da naprave preokret.

Uspjeli su 20-tak sekundi prije kraja da smanje zaostatak na 83:80, ali dalje od toga nisu mogli.

Peć - Mornar 87:80 (21:21, 20:13, 27:6, 19:37)

Peć - Dvorana: „Karagači”. Gledalaca: 2.000. Sudije: Milojević, Mitrovski (Makedonija), Koci (Albanija).

Peć: Rubin 16, Bećiri, Radoni, Rugova 4, Veseli 12, Grapci, Hajdari, Hajrizi 21, Brkić 10, Nelson 15, Petković 5, Ostin 4.

Mornar: Jelenić 17, Milović, Latković 3, Vujošević 9, Milošević 11, Vilson 7, Koleman 15, Korać 18, Vušović.