Profesor Kalates držao čas, Real se mučio

444 pregleda 0 komentar(a)
Nik Kalates
Nik Kalates

Panatinaikos je u posljednji čas ostao u trci za plasman u plej-of - PAO je prekinuo niz od tri poraza u duelu sa Efesom u Atini, 88:75.

Nik Kalates je odigrao profesorsku utakmicu - 20 poena, 13 asistencija i osam skokova, za indeks 35.

"Vodio sam timove protiv Medžika, Birda, Ajzee Tomasa... ali Nik Kalates je najbolji asistent koga sam ikada vidio", kazao je trener Panatinaikosa, slavni Rik Pitino.

Real se mučio u Istanbulu protiv Darušafake, na kraju slavio 86:82, iako je na kraju poluvremenu imao 15, a na kraju treće četvrtine 13 poena prednosti.

Po 15 poena ubacili su Entoni Rendolf i Džef Tejlor.

Armani je u uzbudljivom meču pobijedio Gran Kanariju u gostima 106:104, poslije produžetka.

Italijanski tim vodili su Vladimir Micov sa 24 i Majk Džejms sa 22.