Berane lako sa Partizanom, Mojkovac savladao Ulcinj

Rukometna lopta, Foto: EHF
Ažurirano: 04.04.2015. 20:00h

U borbenom i tvrdom meču, Mojkovac je opravdao ulogu favorita i savladao Ulcinj (21:18).

Domaće je predvodio Aleksandar Mišnić (šest golova), koji se pred kraj meča povrijedio.

Kod gostiju Danilo Adžić (12) očigledno nije mogao sam da igra protiv Mojkovčana, pošto je postigao trećinu pogodaka svoje ekipe.

Berane 2003 je u Mojkovcu lako savladalo Partizan iz Tivta i time obezbijedilo mjesto u Mini ligi.

Domaći su stigli na poluvremenu do ubjedljive prednosti (21:9), pa su rutinski priveli utakmicu kraju.

Najefikasniji igrač meča je bio Nemanja Drakulović sa osam golova.

Mojkovac - Ulcinj 21:18 (11:6)

Mojkovac - Dvorana: SC „Vuksan Đukić”. Bez gledalaca. Sudije: Vujačić, Kaluđerović (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 3 (1), Ulcinj 5 (5). Isključenja: Mojkovac 6, Ulcinj 6 minuta.

Mojkovac: Braunović, Jovanović 3, Rakočević 2, Barac 4, Jokić 1, Vujičić 4, Zejak, Mišnić 6, Barać, Tomović, Bogavac 1, Tripković.

Ulcinj: Knežević, Ćetković, Gurzaković 1, Nikić 2, Damjanović 2, Adžemović, Lesaj, Kaluđerović 1, Adžić 12, Bulatović.

Berane - Partizan 36:21 (21:9)

Mojkovac - Dvorana: SC ,„Vuksan Đukić”. Gledalaca: 100. Sudije: Mitrović (Podgorica), Vešović (Bar). Isključenja: Berane 6, Partizan 6 minuta.

Berane: Agović, Kalić 1, Rajović, Pavlović 1, Dizdarević 2, Veljović 5, Drakulović 8, Babović 4, Zonjić 5, Čampar 2, Lakošić 2, Trifunović, Marković, Čukić 6, Danić, Lutovac.

Partizan: Čule, Pleskonjić 1, Perović 5, Međedović 1, Samardžić 3, Peruničić 4, Tomović 1, Abramović 4, Blečić, Sinđić, Račeta 1, Martinović 1.