Budvanska rivijera ispustila pobjedu u Mojkovcu

Domaćin je početkom 60. minuta postigao gol za izjednačenje, dok Rivijera nije iskoristila posljednji napad za pobjedu (posljednji šut Koćala završio je pored gola).
Ažurirano: 14.03.2012. 19:40h

Drugi put u sezoni Mojkovac je remizirao pred svojim navijačima – nakon derbija sa Lovćenom, bod iz Mojkovca odnijela je i Budvanska rivijera, kojoj je to treća podjela bodova u sezoni. Budvani su, međutim, propustili veliku priliku da odnesu pobjedu, i tako se revanširaju za poraz na svom terenu, jer su u 56. minutu vodili 20:24, ali do kraja meča nijesu postigli ni gol.

Budvanska rivijera je, inače, vodila tokom većeg dijela meča, u prvom poluvremenu sa tri razlike (10:7, 26. minut), ali je početkom nastavka Mojkovac preokrenuo sa 15:13 (37. minut). Ipak, od izjednačenja na 16:16 do posljednjih desetak minuta igralo se gol za gol, da bi nepuna četiri minuta prije kraja Budvani stigli do velike prednosti, koju, međutim, nijesu uspjeli da sačuvaju…

Mojkovac - Budvanska rivijera 24:24 (10:11)

Mojkovac - Dvorana: ŠC „Vuksan Đukić”. Gledalaca: 800. Sudije: Ražnatović i Pavićević (Cetinje). Sedmerci: Mojkovac 6 (4), Budvanska rivijera 2 (1). Isključenja: Mojkovac 4, Budvanska rivijera 6 minuta.

Mojkovac: Cvetković, Rondović, Bogavac 4, Danić 7, Rakočević, Tomović, Sošić, Žurić 1, Ljubojević 1, Mišnić, Dapčević 1, Vuković, Jaćimović 3, Savić 7, Kruščić.

Budvanska rivijera: Vuković, Mijušković, Koćalo 4, I. Vujović, Potparić 1, Lakić 7, Bulajić 4, Bubanja, Šljukić, Suknović 2, Milić 4, Kaluđerović, Stojanović 2, Ćeranić.