Mojkovčani na finalnom turniru

Mojkovčani su večeras na svom parketu savladali mlađani sastav Berana (22:20), koji je, zbog isključene struje u svojoj dvorani, bio “domaćin” u Mojkovcu.
85 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 05.03.2011. 20:51h

Rukometaši Mojkovca druga su ekipa koja je izborila plasman na finalni turnir Kupa Crne Gore, nakon Sutjeske, koja je, voljom žrijeba, bez borbe izborila vizu za polufinale. Mojkovčani su večeras na svom parketu savladali mlađani sastav Berana (22:20), koji je, zbog isključene struje u svojoj dvorani, bio “domaćin” u Mojkovcu.

Bodreni vatrenim navijačima „Serdarima“, Mojkovčani su pobijedili u meču u kojem je rezultat bio izjednačen devet puta tokom 60 minuta. Mojkovčani su tokom prvog poluvremena vodili i sa pet golova razlike, ali su Beranci pet minuta prije kraja meča stigli do izjednačenja (20:20). Ipak, u finišu je presudilo veće iskustvo domaćina, koji je zasluženo slavio.

Danas se igraju preostala dva meča četvrtfinala, u kojima se sastaju Mornar - Lovćen (18), odnosno Rudar - Budvanska rivijera (19).

Berane - Mojkovac 20:22 (10:13)

Mojkovac - Dvorana školskog centra „Vuksan Đukić“. Gledalaca: oko 800. Sudije Pavićević i Ražnatović (Cetinje). Sedmerci : Berane 3 (2), Mojkovac 5 (4). Isklučenja : Berane 8, Mojkovac 6 minuta.

Berane: N. Čampar, Danić 2, Bogavac 1, Babović 6, Ramusović 1, Pešić, Fatić 2, M. Čampar, Čukić 4, Agović, Trifunović 4, Dervišević, Tomović, Barjaktarević.

Mojkovac: Cvetković, Tomović, Rakočević 2, Bogavac 7, Žurić 4, Ljubojević 3, Rondović, Radojević 1, Savić 1, Drakulović 2, Trifunović, Popović 1, Zonjić 1, Smolović.