Mojkovčani u nastavku do bodova protiv Berana

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, izabranici Nenada Kraljevskog su dominirali u drugom dijelu i na kraju zasluženo došli do novih bodova.
Ažurirano: 16.12.2012. 22:24h

Kao u prvom kolu, takođe u Bijelom Polju, kada su bili gosti, rukometaši Mojkovca, formalno “domaćini”, savladali ponovo Berane, sa 31:27.

Najbolji u pobjedničkoj ekipi bili su Boris Savić i Radonja Vuković dok su se na drugoj strani istakli Milun Danić i Nikola Babović.

Mojkovac - Berane 31:27 (13:13)

Bijelo Polje - Dvorana: “Nikoljac”. Gledalaca: 100. Sudije: Vešović (Berane), Mitrović (Podgorica). Sedmerci: Mojkovac 3 (3), Berane 4 (3). Isključenja: Mojkovac 8, Berane 8 minuta.

Mojkovac: Cvetković (sedam odbrana i sedmerac), Rondović (tri odbrane) Bogavac 4, Trifunović 2, Rakočević, Tomović, Damjanović 1, Brajković, Govedarica, Ljubojević 2, Mišnić, Smolović 2, Turković, Savić 14, Kruščić 1, Vuković 5.

Berane: Pešić (osam odbrana), Popović, Drakulović 2, Pavlović, M. Čampar 1, Marsenić 3, Dervišević, Babović 6, Zonjić 1, Danić 7, S. Ivanović, N. Čampar 1, Joksimović, M. Ivanović, Jokić.