Tošić pet sekundi prije kraja donio pobjedu Rudaru

Pored čovjeka odluke kod domaćina se istakao i Kovačević, dok su kod gostiju najbolji bili Vujačić i Vuković.
Ažurirano: 14.04.2012. 21:47h

Iako se pri vođstvu Pljevljaka 21:16 u 49. minutu to nije naslućivalo, pobjednik je odlučen u dramatičnoj završnici. Domaći rukometaši su tada stali, gosti se razigrali i za 10 minuta, serijom 6:0, preokrenuli na 22:21.

Tošić je izjednačio, Barani su prokockali posljednji napad, da bi opet Tošić, iz opravdano dosuđenog sedmerca, presudio Sedmercu pet sekundi prije kraja.

Slobodno je bilo Berane.

Rudar - Sedmerac 23:22 (13:9)

Pljevlja - SC „Ada“. Gledalaca: 400. Sudije: Beharević i Čavor (Cetinje). Sedmerci: Rudar 4 (3), Sedmerac 4 (3). Isključenja: Rudar 12, Sedmerac 8 minuta.

Rudar: Anđelić (osam odbrana), Marković (tri odbrane i sedmerac), Durković 2, Kovačević 5, Knežević, Grujičić 1, Tošić 9 (2), Lacmanović 1, Matović 1, Purić, Pelidija 1, Vuković 1 (1), Ajduković, Milić, Dalagija, Lučić 2.

Sedmerac: Đurašić, Raičević (11 odbrana), Stanojević 4, Leković, Babović, B. Knežević 1, Nikočević 3 (1), Vujačić 6 (1), Mitrović 2, M. Knežević, Kastratović, Ražnatović, Vasiljević 1 (1), Vuković 5.