Primorac osvojio Zagreb

Primorac savladao Medvešćak i osigurao četvrto mjesto pred start razigravanja. Protivnik Jadran iz Herceg Novog
Ažurirano: 26.02.2011. 20:19h

Primorac je slavio u Zagrebu protiv Medvešćaka sa 10:8 (2:0, 1:1, 3:3:4:4) čime je obezbijedio četvrto mjesto pred početak razigravanja za fajnl-for regionalnog takmičenja.

Kotorani će tako za plasman na fajnl-for da se bore sa bokeljskim rivalom Jadranom i imaće prednost domaćeg bazena. Primorac je u Zagrebu sve riješio u prvoj četvrtini, a svaka do kraja je bila izjednačena...

Zagreb - Bazen na Savi. Gledalaca: 150. Sudije: Blaži, Franulović (Hrvatska). Igrač više: Medvešćak 6 (2), Primorac 7 (4). Peterci: Medvešćak 1 (-). Rezultat po četvrtinama: 0:2, 1:1, 3:3, 4:4.Medvešćak: Selen, Burić 2, Kolar, Čule, Jakovac 2, I. Milaković 2, Martinić 2, K. Milaković, Vegar, Geratović, Ćuk, Samodol, Blažević, Jelavić.Primorac: Radić, Brguljan 2, Čučković, Marković, Krivokapić, Kalaj, Drašković 2, Azevedo 1, Pavlović 1, Milošević, Lučić, Šetka 1, Milić 3, Gopčević.