Dramatičan remi u derbiju, Budućnost prišla vrhu, vraća se i Sutjeska, prva pobjeda Titograda

Podgorica - Dečić 1:1, Sutjeska - Rudar 2:0, OFK Titograd - Zeta 1:0, Petrovac - Jezero 0:1, Budućnost - Iskra 1:0, u 7. kolu Telekom 1. CFL

44763 pregleda 39 reakcija 15 komentar(a)
Slavlje fudbalera Podgorice, tuga igrača Dečića nakon gola u 98. minutu, Foto: FK Podgorica

Fudbalski maraton na crnogorskim terenima u 7. kolu Prve Telekom lige - pet mečeva u pet različitih termina.

Otvaranje je bilo pod Malim brdom, gdje je Jezero pobijedilo Petrovac (1:0) i zakucalo ga za dno tabele.

Sutjeska je, u meču koji je počeo u 16 sati, savladala Rudar sa 2:0 i vratila se pobjedama nakon što je u prethodna dva meča osvojila samo bod.

U 17 sati igrali su OFK Titograd i Dečić, a domaćin je slavio sa 1:0 i upisao prvu pobjedu ove sezone.

U neočekivanom derbiju, vodećih i neporaženih timova, Podgorica i Dečić igrali su 1:1, a domaći su sačuvali prvo mjesto golom u osmom minutu sudijskog dodatka.

Duel između Budućnosti i Iskre riješio je Dejan Zarbica u 89. minutu.