Rekord Budućnosti, remi u Nikšiću, raspucani Dečić, Zeta i Jezero prekinuli crne serije

Pobjede Budućnosti, Dečića, Jezera i Zete, remi u Nikšiću

60145 pregleda 58 reakcija 22 komentar(a)
Ažurirano: 14.03.2021. 18:51h

Fudbaleri Budućnosti pobijedili su Iskru pod Goricom na otvaranju 25. kola Prve crnogorske Telekom fudbalske lige i oborili rekord generacije 2007/08, koja je osvojila prvu titulu - podgorički tim nije izgubio 22 utakmice u prvenstvu.

Pobjedu nad Iskrom donio je Igor Ivanović.

Rudar je nastavio pozitivan niz, ostao je neporažen u Nikšiću, protiv Sutjeske 1:1.

Pljevljaci su u prošlom kolu uzeli bod i u duelu protiv Budućnosti u Pljevljima, a prethodno su upisali sedam pobjeda zaredom.

Dečić je efektno 3:0 pobijedio Podgoricu u gostima.

Zeta je slavila protiv OFK Titograda u gostima nakon serije od četiri vezana poraza.

Jezero je prekinulo seriju od sedam mečeva bez pobjede i slavilo nad Petrovcem u gostima 2:0.

OFK TITOGRAD - ZETA 0:2 kraj

Vasko Kalezić 35, Marko Burzanović 90+2.

Miloš Brnović u 70. minutu nije iskoristio penal za OFK Titograd, odranio je golman Aković.

Marko Roganović (OFK Titograd) je isključen u 85. minutu zbog dva žuta kartona.

17.00

PODGORICA - DEČIĆ 0:3 kraj

Iljir Camaj 9, Marko Tući 38, Matija Božanović 53.

Camaj (Dečić) nije iskoristio penal u 55. minutu, njegov šut odbranio je golman Ivezić