Sutjeska bez rješenja za 50-godišnjaka na golu Adrije (VIDEO)

Gol Adrije protiv Sutjeske u prvom poluvremenu je čuvao 50-godišnji Goran Maraš Meri, a u drugom 14-godišnji Ivan Sekulović. I jedan i drugi ostali su nesavldani (0:0)

8048 pregleda 6 komentar(a)

Sutjeska je igrala bez golova sa trećeligašem Adrijom u drugoj prijateljskoj utakmici na pripremama u Ulcinju.

Izabranici Milije Savovića juče su igrali 2:2 sa drugoligašem Arsenalom, a najjaču provjeru imaće sjutra u Baru, gdje gostuju prvoligašu, Mornaru.

Sutjeska tradicionalno ima problema sa Adrijom, japansko-crnogorskim klubom u kojem, osim naših, nastupaju fudbaleri sa Dalekog Istoka, pa je tako prošle zime Adrija čak i pobijedila u Nikšiću 2:1.

Danas u Ulcinju, fudbaleri lidera Telekom 1. CFL u prvom poluvremenu nisu mogli da savladaju 50-godišnjeg golmana Adrije Gorana Maraša Merija.

Ništa drugačije nije bilo ni u nastavku, kada je na gol "Japanaca" stao 36 godina mlađi Ivan Sekulović.

Meč su za Sutjesku počeli Ličina, Miloš Vučić, Stijepović, Drinčić, Mitrović, Korea Augusto, Dubljević, Vuković, Zakarija Alharaiš, Raičević i Nikač, dok su u nastavku igrali Vlahović, Marko Vučić, Drešković, Zoćević, Pajović, Eraković, Bojović, Gardašević i Marković.