Da li je sudija pogriješio: Pogledajte kako je i kada prekinuta kontra i odsviran kraj

1 komentar(a)
vila belmina, Foto: Printscreen
Ažurirano: 06.02.2018. 13:47h

U Engleskoj se minulih dana mnogo pričalo o suđenju na derbiju Liverpul - Totenhem i kontroverznim odlukama sudije Mosa i njegovih pomoćnika.

Daleko od glamurozne scene, na meču argentinske druge lige, između Instituta i Vila Dalmine dogodile su se neobične scene u posljednjim trenucima meča.

Rezultat je bio 1:1, isticao je četvrti minut nadoknade, domaćin je imao napad. Gužva pred golom je raščišćena, a igrači Vila Dalmine krenuli u kontru tri na jedan.

Sudija je, međutim, prekinuo akciju i odsvirao kraj.

Bijesni igrači gostiju odmah su, naravno, krenuli put njega, smatrajući da je trebalo da pusti akciju, a arbitrar se pravdao da su četiri minuta nadoknade - istekla.

I bio je u pravu, ali da li je mogao da dopusti još 20-ak sekundi igre?

Kao što obično biva u ovakvim situacijama i na vrućim terenima kakvi su argentinski, sudije su u pratnji policije izašle sa terena...