El Šaravi spasio Milan

55 pregleda 5 komentar(a)
El Šaravi, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 30.10.2012. 22:11h

Stefan El Šaravi je sedmim golom u sezoni spasio Milan od poraza u duelu sa Palermom u prvom meču 10. kola Serije A.

Talentovani napadač je u 80. minutu pogodio mrežu Samira Ujkanija i donio svom timu bod na stadionu „Renco Barbera“.

Nakon 47 minuta igre činilo se da je ekipa Masimilijana Alegrija pred novim porazom, pošto je domaćin poveo sa 2:0.

Prvo je Fabricio Mikoli iskoristio penal u prvom timu sudijske nadokande u prvom poluvremenu nakon što je Ignacio Abate igrao rukom.

Samo što je počeo nastavak, Marko Amelija je po drugi put morao da vadi loptu iz mreže. Strelac za domaćina bio je Franko Brienca.

Nadu gostima vratio je Rikardo Montolivo 69. minutu nakon asistencija Bojana Krkića, a konačan rezultat postavio je El Šaravi.

Milanu je ovo 11. bod u sezoni, dok je Palermo stigao do osmog.