Grbalj rastužio šampiona, Zeta slavila u Nikšiću

Nakon remija protiv Petrovca i Mladosti u prethodna dva kola, izabranici Brana Milačića poraženi su danas na svom terenu od Grblja 1:0. To je drugi poraz šampiona, nakon onog od Rudara.
Ažurirano: 24.09.2011. 15:49h

Šampion je u krizi - nakon remija protiv Petrovca i Mladosti u prethodna dva kola, izabranici Brana Milačića poraženi su danas na svom terenu od Grblja 1:0. To je drugi poraz šampiona, nakon onog od Rudara.

Mogren je u prvom poluvremenu mogao do vođstva preko Ranđelovića, Matića, Zeca i Vujovića (nakon odličnog šuta lopta se odbila prvo od jedne, a onda i od druge stative), u drugom su šanse propustili Matić i Zec (bio je sam ispred Milete Radulovića), a kazna za promašaje stigla je u 62. minutu – nakon loše intervencije Todorovića (koji je u 16. minute spasao gol nakon šuta Milića) lopta se odbila do Nikole Radulović koji je pogodio za 1:0.

Mogren do kraja nije uspio maker izjednači, pa je odbrana titule sve dalje. Grbalj je, tako, upisao treću pobjedu...

Ni u ostalim mečevima nijesu se radovali domaćini. Zeta je golom Gorana Burzanovića u 76. minute došla do pobjede u Nikšiću protiv Sutjeske, Dečić je u Kotoru preokrenuo Bokelja Lovćena, i na kraju došao do tri boda zahvaljujući rezervisti Adžoviću.

Bez pobjednika završeni su dueli na Cetinju i u Petrovcu.