Hramu derbi kola, Akapulko preuzeo lidersku poziciju od Podgorice - Vijesti.me
PODGORIČKA MINIFUDBAL LIGA (17. KOLO)

Hramu derbi kola, Akapulko preuzeo lidersku poziciju od Podgorice

SB Sabornog hrama savladalo Kole trans (5:2), Akapulko iskoristio remi Podgorice da preuzme lidersku poziciju u grupi B, Spalević postigao šest golova protiv Ministarstva odbrane

Ekipa Dadi gradnja
Ekipa Dadi gradnja (Foto: minifudbal.me)

SB Sabornog hrama savladalo je u derbiju 17. kola Podgoričke minifudbal lige Kole trans (5:2).

U okviru grupe A, takođe u jednom od derbija, Pljevlja 04 su savladala Caffe bar Studio 5 (5:2).

U interesantoj borbi za sam vrh tabele grupe A, Lange bay technique je bio bolji od Patrasa (2:1). Sigurne pobjede upisali su i G14 i AKMF Stupovi.

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi A

U grupi B došlo je do promjene na vrhu tabele - Akapulko se poigrao sa SD Zagorič (9:1) i iskoristio remi ekipe Podgorica 04 protiv Fide (3:3) da preuzme lidersku poziciju.

U jednom od interesantnijih mečeva Valter je savladao Premier kladionice (4:2), dok je Neregelia bila ubjedljiva protiv Spartana (6:1).

Napoli Tivat slavio je protiv Ministrstva odbrane (6:2), a posebno inspirisan bio je Nikola Spalevića, koji je postigao svih šest golova za svoju ekipu.

U najefikasnijem meču kola Sport cafe Delta City savladao je Grand namještaj (10:4).

Ekipe koje zauzimaju prvih 10 mjesta u grupi B

Utakmice 18. kola igraju se narednog vikenda.

Lista strijelaca

Rezultati i strijelci:

Spartan - Nergelia 1:6 (1:3) - Luka Vlahović - Aleksandar Došljak, Momir Mrdak x2, Nikola Vukadinović x2, Marko Mugoša

Valter - Premier kladionice 4:2 (0:0) - Nikola Osmajić, Nikola Mijović x2, Boris Mijović - Miloš Brnović, Dražen Vuković

Grand namještaj - Sport cafe Delta City 4:10 (4:4) - Andrej Radović x2, Dragan Radović, Balša Bogićević x2 - Luka Sekulović x2, Saša Sekulović x3, Nikola Radenović x2, Vukašin Vukadinović x2

Napoli Tivat - Ministarstvo odbrane 6:2 (1:1) - Nikola Spalević x6 - Nikola Božović, Zdravko Đoković

SD Zagorič - SD Akapulko 1:9 (1:6) - Bracan Popović - Đuro Mugoša x3, Vladan Popović x3, Miloš Miličković, Aleksandar Bošković, Obrad Tomašević

Goodwill - Dekra 2:4 (0:1) - Marko Šušanj, Velimir Novović - Zvezdan Ceklić, Miloš Vučević x2, Boris Radulović

G-town - Joker Šavnik & Profitapp 0:3 (0:3)

FK Stari aerodrom - Dadi gradnja 2:3 (1:3) - Milivoje Šćepanović, Miloš Rašović, Dejan Janković - Nebojša Sčekić, Ivan Todorović

Kutjevo - Konstrukltel 2:0 (1:0) - Boris Stijepović, Ivan Mugoša

Expo commerce - Avanturistički park Gorica 1:3 (0:1) - Mijo Živković - Bojan Jovanović x2, Andrija Đukić

Zora Spuž - G-14 0:3 (0:3)

Montenomaks - AKMF Stupovi 4:6 (1:2) - Vidoje Bajović x3, Pavle Vuković - Nikola Pejović x2, Darko Bjelobrković x2, Gojko Maksimović, Arton Djokaj

Patras - Lange bay technique 1:2 (0:2) - Miodrag Kukuljac - Nikola Popović, Mirel Alavać

Trikolori - Cruzeiro Pljevlja 2:8 (1:1) - Mirko Uskoković, Ognjen Vujošević - Vladan Svrkota x3, Nemanja Petrić x2, Predrag Šljukić x2, Stefan Jelovac

Caffe bar Studio 5 - Pljevlja 04 2:5 (0:3) - Nenad Miranović, Marko Radulović - Vladimir Milošević, Mirko Radulović x3, Radovan Bojanović

KMF Danilovgrad - Rarovac/Batara 1:2 (1:1) - Adnan Ademović - Lazar Rabrenović, Novica Čolović

Paklena pomorandža - Aqua Bianca veterani 2:7 (1:2) - Stefan Čabarkapa, Balša Mugoša - Momčilo Ćulafić, Željko Ćulafić x2, Bogoljub Komatina x2, Darko Rajković x2

Restoran Mijović Bioče - FK Ilarion 3:4 (2:1) - Predrag Gogić, Nikola Prelević, Mladen Brnovski - Aleksandar Guberinić, Predrag Kontić, Pedja Vuletić x2

Kole trans - SB Sabornog hrama 2:5 (0:3) - Igor Vučinić x2 - Nemanja Radević, Slobodan Drobnjak, Dragan Radoman x2, Radovan Marković

Dadex Masline - Ding 2:1 (1:1) - Vladimir Bojanić, Milic Popović - Marko Madžgalj

Šavnik - Graničar 5:3 (2:1) - Nemanja Ljumović x2, David Tabaš, Jovan Popović x2 - Željko Adžić x2, Milan Anđušić

Podgorica 2014 - Fida 3:3 (1:0) - Stefan Ivanović, Aleksandar Simić, Alis Averić - Dragan Radusinović x2, Filip Jovović.