Murinjov krah u penal-ruletu, Kun rješava sve probleme Sitija, Lester u finišu do četvrtfinala

3592 pregleda 0 komentar(a)
Duel Kansela i Forestijerija, Foto: AP
Ažurirano: 05.03.2020. 01:31h

Mančester siti, Norič i Lester pridružili su se Arsenalu, Česliju, Njukaslu i Šefild junajtedu u četvrtfinalu FA kupa.

Senzaciju je priredio Norič, koji je nakon penal-ruleta u Londonu eliminisao Totenhem - 3:2.

Murinjov tim je poveo u 13. minutu golom Jana Fertongena, a izjednačio je Josip Drmić 15-ak minuta prije kraja.

Nije bilo golova u produžecima, da bi u penal seriji tri Totenhemova izvođača bila neprecizna - Lamela, Perot i Fernandeš, pa je Norič stigao među osam najboljih.

Siti je slavio na gostovanju Šefild venzdiju golom Kuna Aguera u 53. minutu.

Argentinac je uz pomoć golmana domaćih Vajldsmita postigao 254. gol u dresu "građana".

Lester je golom Rikarda Pereire u 83. minutu pobijedio Birmingem 1:0 na svom terenu.

Sjutra se igra posljednji meč osmine finala između Derbija i Mančester junajteda.