Luiz Adrijano donio trijumf Milanu protiv Empolija

Prvi gol je postigao Karlos Baka, a drugi vrijedan tri boda bivši napadač Šahtjora iz Donjecka
1 komentar(a)
Luiz Adrijano, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 29.08.2015. 20:54h

Milan nije impresionirao u drugom meču u sezoni, ali je debi Siniše Mihajlovića pred milanskom publikom prošao pozitivno.

"Rosoneri" su na "San Siru" savladali Empoli sa 2:1, i to golovima novajlija - prvi je postigao Karlos Baka u 16, a drugi Luiz Adrijano u 69. minutu.

Izjednačujući pogodak postigao je bivši igrač Milana Rikardo Saponara.

Milan je nakon drugog gola bio prinuđen da se brani, jer je Empoli po svaku cijenu želio da izbjegne poraz.

Prave opasnosti po gol Dijega Lopesa, međutim, nije bilo.

"Nismo zaslužili pobjedu. Nismo imali ni hrabrost ni karakter u ovoj utakmici", rekao je Mihajlović.

Sjutra se od 18 časova igra veliki derbi između Rome i Juventusa, a Inter od 20.45 gostuje Karpiju. Stevan Jovetić je najavljen od prvog minuta...

Milan - Empoli 2:1 (Baka 16, Adrijano 69 - Saponara 20)

Bolonja - Sasuolo 0:1 (Floro Flores 86).

Nedjelja: Roma - Juventus (18 časova), Atalanta - Frozinone, Karpi - Inter, Kjevo - Lacio, Đenova - Verona, Napoli - Sampdorija, Torino - Fiorentina, Udineze - Palermo (20.45).