PSŽ bolji od šampiona u Monte Karlu

Nejmar, Foto: Reuters
Ažurirano: 26.11.2017. 22:14h

Pari Sen Žermen neće dozvoliti novu senzaciju kakvu je prošle sezone priredio Monako. "Sveci" su slavili na gostovanju aktuelnom šampionu, koji je ipak pružio jak otpor, uprkos podatku da su "kneževi" oslabljeni neigranjem povrijeđenih Lemara, Jovetića...

PSŽ je poveo golom Kavanija na asistenciju Drakslera u 19. minutu, a Nejmar je sa penala u 52. minutu udvostručio prednost.

"Kneževi" su uspjeli samo do počasnog pogotka koji je u 81. minurtu postigao Mutinjo.

Silan je danas bio i Lion, koji je na gostovanju Nici slavio sa čak 5:0, a Marsej je na "Velodromu" opravdao ulogu favorita sa Gengamom (1:0).

PSŽ je neporažen nakon 14. kola i vodi sa 38 bodova, devet više od najbližih pratilaca Liona i Monaka.