Šok za Barsu na "Rosaledi" - Malaga pobijedila za Real

Umjesto da bude prva na tabeli, četa Luisa Enrikea večeras je zaostala tri boda za Realom, uz utakmicu više.
10 komentar(a)
Luis Suares, Foto: Reuters
Ažurirano: 08.04.2017. 21:00h

U Realu su se hvatali za glavu nakon izjednačenja Grizmana i dva izgubljena boda u madridskom derbiju, nesvjesni da će remijem, dva sata kasnije, povećati prednost na vrhu Primere.

Barselona je senzacionalno poražena od Malage na "Rosaledi" (2:0) - umjesto da bude prva na tabeli, četa Luisa Enrikea večeras je zaostala tri boda za Realom, uz utakmicu više.

Uz to je izgubila i Nejmara, možda i za "el klasiko", koji se igra za dva kola - Brazilac je u 65. minutu pokosio igrača Malage i dobio direktan crveni karton, iako je prethodno imao žuti.

"Ovako se gube titule", napisala je "Marka" nakon meča.

Kataloncima su presudili Sandro Ramires u 32. i Honi u 90. minutu - dvije ubitačne kontre, dva preslikana gola, za veliko slavlje tima iz Andaluzije i poklon Real Madridu.

Малага - Барселона 2:0. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 31 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Barselona je napadala, ali nije ličila na tim koji je prije tri dana pregazio Sevilju. Mesi je imao tri sjajne pozicije sa ivice šesnaesterca iz slobodnih udaraca - niti jednom nije bio precizan.