70 pregleda 0 komentar(a)
Berane, Foto: Stela
Ažurirano: 05.06.2011. 18:34h

Sutjeska je ostala, Berane se vratilo u elitu. To je epilog revanš mečeva baraža za popunu Prve fudbalske lige.

Nikšićani su sezonu za zaborav spasli golom Marka Dževerdanovića u 93. minutu! Luka Bakoč je izveo skraćeni korner, a Dževerdanović sa 10-ak metara pogodio mrežu Jedinstva za pobjedu od 1:0.

Prvi meč u Bijelom Polju je završen bez golova, a izvodili bi se jedanaesterci da je taj rezultat bio i na stadionu kraj Bistrice.

Beranci, sa druge strane, nisu morali da postignu gol pred svojim navijačima da bi se vratili u Prvu ligu. Meč sa Mornarom je završen bez golova, a tim sa sjevera je ostvario san zahvaljujući remiju u Baru (1:1).