Švajcarci bolji od „sokola”

Omladinska selekcija pretrpjela je sva tri poraza u elitnoj rundi kvalifikacija za plasman na Prvenstvo Evrope
Mrdak, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 05.06.2011. 20:47h

U trećem meču elitne runde kvalifikacija za Prvenstvo Evrope naša omladinska reprezentacija poražena je od domaćina Švajcarske sa 3:2.

Izabranici Aleksandra Miljenovića ostali su na nuli nakon tri okršaja, jer su prethodno poraženi od Engleske i Španije (koje su osvojile po sedam bodova).

Domaćini su poveli sa 2:0 nakon 25 minuta, ali su “sokoli” golovima Luke Đorđevića u 41. i Milivoja Mrdaka u 58. minutu izjednačili na 2:2. No, u 74. minutu dvostruki strijelac Josip Drmić donio je pobjedu Švajcarcima. Za našu selekciju su nastupili: Petković, Redžović, Radunović, Bakrač, Pepić, Janković, Pejaković (Bakić), Vukčević, Tatar (Vučinić), Đorđević, Mrdak (Bogdanović).