Među 16 najboljih je Zenit - jedini tim sa maksimalnim učinkom nakon četiri kola.
53 pregleda 0 komentar(a)
Levandovski, Foto: Reuters
Ažurirano: 04.11.2015. 22:01h

Fudbaleri Bajerna deklasirali su Arsenal 5:1, pa su "tobdžije" dva kola prije kraja u gotovo izgubljenoj poziciji - imaju šest bodova manje od Olimpijakosa. Bajern još nije teorijski osigurao osminu finala.

Čelsi ponovo drhtao, ali na kraju ovacije na "Stamford bridžu" - strijelcu za 2:1 Vilijanu i Žozeu Murinju.

Barselona sigurna protiv BATE Borisova, uz još jednu sjajnu partiju Nejmara. Ni Barselona još nije obezbijedila plasman u drugu fazu.

Tok mečeva

90. minut - preokret u Pireju. Olimpijskos - Dinamo 2:1, ponovo Pardo.

89. minut - Bajern ne odustaje - "petarda" u Minhenu. Drugi gol Tomasa Milera.

U strašnoj je formi Nejmar. Od povrede Mesija, nosi Barsu - na posljednjih sedam mečeva postigao je osam golova i imao šest asistencija.

83. minut - Čelsi vodi - Vilijan iz slobodnog udarca. Barselona vodi 3:0, drugi gol Nejmara.

79. minut - Roma opet vodi. Pjanić iz penala. Posljednjih desetak minuta gosti sa desetoricom, isključen je Toprak.

78. minut - ima li kraja agoniji Čelsija i Žozea Murinja. Dinamo izjednačio u Londonu. Strijelac čovjek koji je doveo Čelsi u vođstvo - Aleksandar Dragović.

75. minut - prvi gol Makabija u Ligi šampiona ove sezone. Zahavi iz penala. Kasno - Porto vodi 3:1.

72. minut - Porto silovito gazi ka osmini finala - 3:0 protiv Makabija. Meksikanac Lajun.

69. minut - Arsenal smanjio golom Žirua.

Arsenal pred debaklom u Minhenu - ako prime još jedan gol, biće to najteži poraz "tobdžija" u Ligi šampiona. Izgubile su 4:0 od Milana.

65. minut - Olimpijakos izjednačio, nakon što je promašio penal. Felipe Pardo poravnao protiv Dinama.

60. minut - Barselona 2:0 protiv BATE Borisova - Suares na asistenciju Nejmara.

58. minut - Zenit blizu pobjede nad Lionom, vodi 2:0. Ponovo Dzjuba.

U 55. minutu Olimpijakos promašio penal protiv Dinama. Eduardo odbranio šut Fortunisa. Zagrepčani još vode 1:0.

55. minut - nastavlja se šou-taj u Minhenu. Bajern vodi 4:0 protiv Arsenala. Nakon Levandovskog, Milera i Alabe, upisao se i Arjen Roben. I to samo 37 sekundi nakon što je ušao u igru.

52. minut - ponovo luda utakmica između Rome i Bajera. Od 0:2, njemački tim za šest minuta stigao do 2:2. Ćićarito.

50. minut - Porto siguran u Tel Avivu - 2:0 protiv Makabija. Andre.

50. minut - iznenađenje u Belgiji. Gent vodi protiv Valensije, golom Kumsa iz penala.

46. minut - Roma je postigla gol u drugom minutu meča, Bajer postiže pogodak u prvom minutu nastavka - Kramer i "farmaceuti" su u igri.

Počela su druga poluvremena.

Završena su prva poluvremena. Bajern se poigrava sa Arsenalom, Čelsi muči sa Dinamom iz Kijeva, ali vodi autogolom Dragovića. Roma ubjedljiva protiv Bajera.

44. minut - Poigravanje Bajerna protiv Arsenala - 3:0! David Alaba - efektan udarac Austrijanca sa 20-ak metara.

34. minut - Čelsi poveo protiv Kijeva - autogol Austrijanca Dragovića, koji je u sopstvenu mrežu skrenuo centaršut Vilijana.

31. minut - povela i Barselona. Nejmar iz penala. U sjajnoj je formi Nejmar - samo je Ronaldo u 2015. godini postigao više golova od njega u Ligi šampiona.

29. minut - u istom minutu golovi u Minhenu i Rimu. Bajern vodi protiv Arsenala 2:0, strijelac Tomas Miler. I Roma je povela 2:0 protiv Bajera - Edin Džeko.

26. minut - ubitačni tandem Zenita zablistao na Žerlanu. Hulk asistent, Dzjuba strijelac. Ruski tim vodi protiv Liona

Još nema golova u Londonu. Čelsi bolji, ne i dovoljno da načne Kijevljane. I Barsa za sada nemoćna protiv BATE Borisova. Peh za Barsu je povreda Rakitića, koji je izašao iz igre. Zamijenio ga je Munir el Hadadi.

21. minut - Dinamo vodi u Pireju - Armin Hodžić.

19. minut - Andre doveo Porto u vođstvo protiv Makabija.

11. minut - I Arsenal u nizu Roberta Levandovskog. Njegov 24 gol na 21 utakmici ove sezone. Vodi Bajern 1:0.

2. min: Roma vodi protiv Leverkuzena. Kakva kontra "vučice" - Džeko je lansirao Salaha, koji je pobjegao njemačkoj odbrani i pogodio za 1:0.

Utakmice su počele!

Može li Čelsi da se izdigne poslije katastrofalne serije rezultata i pobijedi Dinamo Kijev, je li Roma spremna da dobije Leverkuzen i probije se na drugu poziciju, da li je Arsenal spreman da drugi put u 14 dana zaustavi Bajern, samo su neka od pitanja pred večerašnje utakmice.

Jedan "duel" je, inače, počeo u ranim jutarnjim satima, i to onaj koji su na ulicama Atine vodili navijači Olimpijakosa sa fanovima zagrebačkog Dinama. Pred meč u Pireju grčka policija je u nekoliko racija uhapsila čak 90 navijača, od čega 77 Dinamovih.

U Atinu je doputovalo i oko 20 navijača Zvezde, koji će navijati za njima bratski Olimpijakos.