Sutjeska savladala Berane - Vijesti.me
PRVA LIGA RUKOMETAŠA

Sutjeska savladala Berane

U svom posljednjem meču ove godine, rukometaši Berana su poraženi od Sutjeske 30:26.

Beranci su dobro otvorili meč i nakon 10 minuta igre vodili 7:4. Međutim, gosti su brzo konsolidovali redove i do poluvremena preokrenuli rezultat u svoju korist.

U preostalih 30 minuta Nikšićani su kontrolisali zbivanja na terenu, pa su na kraju zasluženo došli do novih bodova.

Berane - Sutjeska 26:30 (15:16)

Bijelo Polje - Dvorana „Nikoljac”. Gledalaca: 100. Sudije: Vujačić, Kaluđerović (Cetinje), Sedmerci: Berane 3 (2), Sutjeska 3 (2). Isključenja: Berane 6, Sutjeska 8 minuta.

Berane: Pešić (10 odbrana i sedmerac), M. Ivanović, Popović, Pavlović, M. Čampar 2, Marsenić, Radičević 2, Dervišević 7, Babović 3, Zonjić 6, Jokić 6, S. I. Ivanović, N. Čampar, Joksimović.

Sutjeska: Jocović (šest odbrana), S. Đurđevac (četiri odbrane), Damjanović, Omerčević, Jovanović, Radulović 8, Šekarić 7, Blagojević 4, Dujović 4, Čukić, Čizmović, Bojanić, Rakočević 2, Majić, D. Đurđevac 5, Nikezić.