Primorac se spasao poraza protiv Katara, Budva izgubila u Splitu

6 komentar(a)
Regionalna vaterpolo liga logo, Foto: Arhiva "Vijesti"
Ažurirano: 30.01.2016. 20:19h

Primorac je u kotorskom derbiju protiv Katara početkom druge četvrtine imao tri gola prednosti (4:1), izgledalo je da će bez problema osvojiti bodove, a na kraju se čak spasavao poraza.

Kataro je sredinom trećeg dijela igre poravnao na 6:6, a onda i dva minuta i 58 sekundi prije kraja meča poveo sa 8:7 golom Nebojše Vuškovića.

Da Primorac izbjegne poraz pobrinuo se Ivan Radonjić i pogodio devet sekundi prije kraja...

A vaterpolisti Budve su porazom otvorili 2016. godinu - Budvani su u 9. kolu regionalne A2 lige izgubili u Splitu od Jadrana rezultatom 14:9.

Petar Ćetković je dao četiri pogotka za tim Draga Pejakovića (u smiraj 2015. je na klupi zamijenio Aleksandra Aleksića), tri puta se upisao Blažo Mitrović, a po jednom Bogdan Vujašević i Savo Ćetković.

Crnogorski predstavnik je od starta bio u minusu, a Splićani su se prvi put odlijepili sredinom druge četvrtine kada su poveli sa 5:2...