Budućnost remizirala sa Dečićem, Sutjeska bolja od GOŠK-a, Titograd savladao Drezgu

Lider Prve lige odigrao bez golova sa najboljim timom Druge lige
2228 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa ranijeg meča Budućnosti i OFK Titograda, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 25.01.2020. 19:38h

Lider Prve crnogorske fudbalske lige Budućnost odigrala je bez golova protiv Dečiča u drugom pripremnom meču za nastavak sezone.

"Plavi" nisu oduševili u duelu koji je odigran na Starom aeodromu, a trener Mladen Milinković u ovom meču nije mogao da računa na Igora Ivanovića zbog zdravstvenih problema.

Budućnost sada seli u Bečiće, gdje će odraditi drugi dio priprema.

A Sutjeska je u finalu turnira u Gabeli, nakon što je u polufinalnoj utakmici bila bolja od domaćina GOŠK-a, i to nakon penala.

U regularnom toku je bilo 1:1, a pogodak za Nikšićane postigao je Stefan Nikolić. GOŠK je poraz u 90 minuta izbjegao preko Hukare u 92. minutu.

Iz penala su za tim Nikole Rakojevića pogađali Nikolić, Marko Vučić, Branislav Janković i Marko Ćetković.

Rival za trofej na 30. memorijalnom turniru "Andrija Anković" biće Zrinjski (nedjelja od 13 časova), koji je savladao Neretvu 2:0.

OFK Ttiograd je golovima Miličkovića, Gluščevića i Brnovića trijumfovao u duelu sa Drezgom rezultatom 3:1, za koju je strijelac bio Filipović.

Grbalj i Lovćen su odigrali bez golova, a pobjednika nije bilo ni u duelu Koma i Iskre na Zlatici - 1:1.

Za Kom je pogodio Gardašević, a za danilovgradski tim Rogošić.