Junajted srušio Čelsi i ponovo sanja o Ligi šampiona: Četiri kandidata za četvrto mjesto

3664 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Mančester junajteda, Foto: AP

Borba za Ligu šampiona u Premijer ligi biće uzbudljiva do kraja - Mančester junajted se pobjedom nad Čelsijem u Londonu 2:0 vratio u igru za četvrto mjesto, priključivši se Totenhemu i senzacionalnom Šefild junajtedu.

Čelsi je četvrti sa 41 bodom, Totenhem ima bod, Šefild junajted dva, a Mančester junajted tri manje...

Na Stamford bridžu je veliku ulogu imao i VAR, sa dvije sporne odluke na štetu domaćina, ali su "đavoli" stavom i karakterom zaslužili pobjedu.

U posljednjim trenucima prvog dijela Antoni Marsijal je efektnim udarcem glavom pogodio gol Čelsija, na centaršut Van Bisake.

Pobjedu je osigurao Hari Megvajer u 66. minutu, nakon moćnog skoka i žestokog šuta glavom na ubacivanje Bruna Fernandeša, koji je tri minuta ranije iz slobodnog udarca pogodio stativu.

Junajted je pobijedio nakon tri kola u kojima je osvojio bod, dok je Čelsi u posljednja četiri meča od mogućih 12 osvojio samo dva boda.