Luis Enrike dao prvotimcima tri dana odmora

Barselona je u subotu pobijedila Valensiju sa 3:2, iako je gubila sa 1:2. Dvostruki strijelac bio je Lionel Mesi, koji je postigao pobjedonosni gol u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena, a gol je postigao i Luis Suares.
Barselona, Foto: Beta-AP
Ažurirano: 25.10.2016. 07:42h

Trener Barselone Luis Enrike dozvolio je nekolicini prvotimaca tri dana odmora kao nagradu za trud poslije pobjede u prvenstvenoj utakmici protiv Valensije, prenijeli su danas španski mediji.

Enrike je devetorici igrača od desetorice startera protiv Valensije dao tri dana odmora, među kojima su Mesi, Suares, Nejmar, Ivan Rakitić, Serhio Buskets, Havijer Maskerano i Serhi Roberto. Očekuje se da će se ti igrači u četvrtak vratiti treninzima.

Barselona ove nedjelje neće igrati takmičarsku utakmicu, a prvi naredni meč igraće u subotu protiv Granade na Kamp Nou.