Omladinci Budućnosti osvojili Kup

Izabranici Voja Pejovića sva četiri gola protiv Berana dali u drugom poluvremenu (4:0)
131 pregleda 0 komentar(a)
Budućnost - Rudar, Foto: Filip Roganović
Ažurirano: 05.06.2016. 20:59h

Omladinci Budućnosti osvojili su Kup Crne Gore nakon što su na Kampu FSCG napunili mrežu Berana u nastavku (4:0).

Gosti su sve do 56. minuta imali aktivnih 0:0, kada je Marko Burzanović natrčao na odbijenu loptu i sproveo je u mrežu.

Prednost Podgoričana duplirao je Dino Mašanović u 70. minutu, udarcem sa ivice šesnaesterca, da bi Burzanović u 75. svojim drugim golom povećao na 3:0.

Konačnih 4:0 postavio je Luka Božović pet minuta prije kraja.

Budućnost – Berane 4:0

Podgorica - Trening kamp FSCG. Sudija: Dragan Mijušković (Nikšić). Strijelci: Burzanović u 56. i 75, Mašanović u 70. i Božović u 85. minutu. Žuti kartoni: Šušić (Budućnost), Golubović (Berane).

Budućnost: Milisav Vukasnović (Blagoje Đurković), Luka Malešević, Petar Šušić (Luka Božović), Balša Banović, Danilo Marković (Siniša Šunjević), Dino Mušanović, Petar Sekulović (Lazar Vujošević), Miloš Drinčić, Luka Prelević, Nikola Globarević, Marko Burzanović (Filip Filipović). Trener: Vojislav Pejović.

Berane: Boran Dizdarević, Jasmin Kasumović (Božo Šunjević), Luka Bulatović (Miloje Balević), Elsan Jašarović, Radovan Praščević, Bajram Mećikukić, Danilo Vukićević, Pavle Obadović (Amer Mećikukić), Nebojša Đukić, Mihailo Marsenić (Danilo Golubović), Miro Korać. Trener: Enes Kolić.