Pobjeda Čelika, remi Petrovca i Sutjeske

2 komentar(a)
Sutjeska, Foto: Luka Zeković
Ažurirano: 17.08.2013. 17:47h

Fudbaleri Čelika ostvarili su danas drugu prvenstvenu pobjedu, a tri boda upisali su i Mladost i Grbalj.

Pobjednika nije bilo u duelu Petrovca i Sutjeske, kao i u utakmici između Dečića i Lovćena.

Čelik je u Nikšiću savladao Zetu 2:0, golovima Ivana Ivanovića u osmom i Darka Zorića u 60. minutu iz jedanaesterca.

Grbalj je u Baru, pogotcima Igora Radusinovića u osmom i Branislava Jankovića u 34. minutu savladao Mornar 2:1.

Jedini gol za domaću ekipu postigao je Aleksandar Dubljević u 83. minutu.

Mladost je na svom terenu savladala Rudar 2:1, golovima Ivana Knežževića u 27. i Milošša Pavićevića u 34. minutu.

Poraz je ublažžio Andrija Kaluđerović u 87. minutu.

Petrovac i Sutjeska igrali su neriješeno 2:2 u Radanovićima, gdje Petrovac igra utakmice zbog radova na stadionu pod Malim brdom.

Aktuelni ššampion poveo je autogolom domaćeg golmana Nemanje Popovića u 13. minutu, a Vladimir Vujović poravnao je rezultat 20 minuta kasnije.

Prednost gostima donio je Srđan Radonjić u 43. minutu, da bi pogodak za izjednačenje postigao Jasmin Muhović u 73. minutu.

Bez pobjednika i golova završen je duel Lovćena i Dečića.

U posljednjem meču ovog kola sjutra će igrati Mogren i Budućnost.