euro 2020

Raspored, rezultati i tabele

Finale na Vembliju 11. jula

24318 pregleda 5 komentar(a)
Foto: AP
Foto: AP
Ažurirano: 14.06.2021. 23:08h

GRUPA A: (Italija, Švajcarska, Turska, Vels)

1. kolo - 11. jun (Rim)

Turska - Italija 0:3

1. kolo - 12. jun (Baku)

Vels - Švajcarska 1:1

2. kolo - 16. jun:

18:00 Turska - Vels (Baku)

21:00 Italija - Švajcarska (Rim)

3. kolo - 20. jun:

18:00 Švajcarska - Turska (Baku)

18:00 Italija - Vels (Rim)

GRUPA B (Belgija, Rusija, Danska, Finska)

1. kolo - 12. jun:

Danska - Finska 0:1

Belgija - Rusija 3:0

2. kolo - 16. jun:

15:00 Finska - Rusija (St Petersburg)

2. kolo - 17. jun:

18:00 Danska - Belgija (Kopenhagen)

3. kolo - 21. jun:

21:00 Rusija - Danska (Kopenhagen)

21:00 Finska - Belgija (St Petersburg)

GRUPA C (Ukrajina, Holandija, Austrija, Sjeverna Makedonija)

1. kolo - 13. jun:

Austrija - S. Makedonija 3:1

Holandija - Ukrajina 3:2

2. kolo - 17. jun:

15:00 Ukrajina - S.Makedonija (Bukurešt)

21:00 Holandija - Austrija (Amsterdam)

3. kolo - 21. jun:

18:00 S.Makedonija - Holandija (Amsterdam)

18:00 Ukrajina - Austrija (Bukurešt)

GRUPA D (Engleska, Hrvatska, Češka, Škotska)

1. kolo - 13. jun:

Engleska - Hrvatska 1:0

1. kolo - 14. jun:

Škotska - Češka 0:2

2. kolo - 18. jun:

18:00 Hrvatska - Češka (Glazgov)

21:00 Engleska - Škotska (London)

3. kolo - 22. jun:

21:00 Hrvatska - Škotska (Glazgov)

21:00 Češka - Engleska (London)

GRUPA E (Španija, Poljska, Švedska, Slovačka)

1. kolo - 14. jun:

Poljska - Slovačka 1:2

Španija - Švedska 0:0

2. kolo - 18. jun

15:00 Švedska - Slovačka (St Peterburg)

2. kolo - 19. jun:

21:00 Španija - Poljska (Sevilja)

3. kolo - 23. jun:

18:00 Slovačka - Španija (Sevilja)

18:00 Švedska - Poljska (St Peterburg)

GRUPA F (Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska)

1. kolo - 15. jun:

18:00 Mađarska - Portugal (Budimpešta)

21:00 Francuska - Njemačka (Minhen)

2. kolo - 19. jun:

15:00 Mađarska - Francuska (Budimpešta)

18:00 Portugal - Njemačka (Minhen)

3. kolo - 23. jun:

21:00 Portugal - Francuska (Budimpešta)

21:00 Njemačka - Mađarska (Minhen)

OSMINA FINALA

26. jun (Amsterdam), 18:00 A2 - B2

26. jun (London), 21:00 A1 - C2

27. jun (Budimpešta), 18:00 C1 - 3 D/E/F

27. jun (Sevilja), 21:00 B1 - 3 A/D/E/F

28. jun (Kopenhagen), 18:00 D2 - E2

28. jun (Bukurešt), 21:00 F1 - 3 A/B/C

29. jun (London), 18:00 D1 - F2

29. jun (Glazgov), 21:00 E1 - 3 A/B/C/D

ČETVRTFINALE

2. jul (St Peterburg), 18:00 (F1 - 3 A/B/C) - (D2 - E2)

2. jul - (Minhen), 21:00 (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2)

3. jul (Baku), 18:00 (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2)

3. jul (Rim), 21:00 (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)

POLUFINALE

6. jul (London), 21:00

7. jul (London), 21:00

FINALE

11. jul (London), 21:00

Preporučujemo za Vas